Pirkėjų atsiliepimai

Pirkėjų atsiliepimai

Gruntas

Gruntas

Aktyvūs filtrai

 • Augalinis gruntas „Sodas“, 15 l

  1,91 €

  Naudojamas sodinant ar persodinant daigus, sodinukus, gėles, vaiskrūmius, vaismedžius.

  Patarimai

  Sodinant arba persodinant augalus į šiltnamį, oranžeriją ar atvirą gruntą, paruoštą persodinimui duobutę užpilkite 1/3 grunto, įstatykite augalą ir užberkite likusią erdvę gruntu. Gerai prispauskite ir gausiai palaistykite. 

 • Augalinis gruntas „Šiltnamis“, 30 l

  3,67 €

  Augalinis gruntas "ŠILTNAMIS" pagamintas iš aukštapelkinių ir žemepelkinių durpių.

  Naudojamas sėklų, daigų, sodinukų, krūmų, medelių ir kitų augalų sodinimui ar persodinimui.

 • Augalinis gruntas „Daigas“, 15 l

  1,91 €

  Gruntas turi puikią purią struktūrą, gerą vandens imlumą, nurugštintas, prisotintas organika, mikro ir makro elementų, todėl aprūpina augalus visomis būtinomis medžiagomis.

  PATARIMAI

  Prieš sodinant sėklas  praplėškite pakuotę ir palaikykitė keletą valandų kambario temperaturoje. Po to išberkite į sodinimo lovelius arba kitą talpą, gausiai palaistykite ir galite sodinti.

 • Augalinis gruntas kapų...

  3,67 €

  Augalinis gruntas kapams naudojamas augalų sodinimui ir persodinimui, gazonu, klombų formavimui bei želdinių aplinkos tvarkymui. Augalinis gruntas turi juodą spalvą, yra gana sunkus, nurūgštintas, prisotintas organika ir mikroelementu, turi gera vandens imlumą, todėl juo galima gražiai papuošti neužsodintą plotą, jo nenupučia vėjas, augalų nereikia tręšti ir dažnai laistyti.

 • Augalinis gruntas „Rododendras“,...

  3,84 €

  Augalinis gruntas RODODENDRAS 45 L.

  Gruntas turi puikia puria struktūrą, gera vandens imluma, nurugštintas, prisotintas organika, mikro ir makro elementų, todėl aprūpina augalus visomis būtinomis medžegomis. Maišant su dirvožemiu, produktas gerina dirvožemio strukturą.

 • Augalinis gruntas „Gėlė“, 7 l

  1,21 €

  Gruntas (pH: 5,5–6,5), pagamintas iš organinių medžiagų, skirtas gėlių sėkloms sudaiginti, gėlių daigams (svogunėliams, ūgliams) dauginti ir auginti gėlėms, žaliesiems ir kitiems kambariniams augalams auginti ir persodinti, sodinamajai žemei papildyti ir pagerinti.

 • Augalinis gruntas „Universalus“,...

  1,91 €